Gorlice.Muzyczna bitwa pod Gorlicami - turniej piosenki

Udostępnij
FaceBook  Twitter  

02 maja 2014r. w MDK w Gorlicach odbędzie się Ogólnopolski Turniej Piosenki Literackiej "Poetycko Muzyczna Bitwa Pod Gorlicami", w tym roku organizowany jest po raz 20. Skierowany jest do osób zainteresowanych szeroko rozumianą piosenką poetycką.

Laureaci Bitwy kilkakrotnie wygrywali później krakowski Studencki Festiwal Piosenki. Od kilku lat nasz Turniej jest kwalifikacją do krakowskiego SFP. w jury zasiadają znakomici goście Jerzy Satanowski, Jan Poprawa i Mirosław Czyżykiewicz a całość tegorocznej edycji będzie prowadzić Teresa Drozda. Turniej jest miejscem spotkania ludzi dla których słowo śpiewane ma wartość. Ważne jest to aby przynajmniej jedna z prezentowanych piosenek była autorska w całości lub części (słowa lub muzyka) lub napisana specjalnie dla wykonawcy. chodzi nam o to by odkrywać nowych twórców i wykonawców.

Informacje na stronie www.mdk.gorlice.net.pl w zakładce Imprezy Cykliczne.

Regulamin

Karta Zgłoszenia

Dodaj komentarz

Serwis artyści24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarza. Komentarze o treści obraźliwej i wulgarnej,rasistowskiej lub zawierające odnośniki do takich materiałów będą usuwane!

Kod antyspamowy
Odśwież

Artyści24

Kontakt

  • Artyści24 - Ogólnopolski Serwis Drogi Do Sławy
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
  • wkrótce

Najnowsze wywiady

Młody zespół punkowy, który powstał w Czempiniu. Klops - lider i wokalista zespołu, zainicjował stworzenie grupy. Zdradzają co grają, dokąd zmierzają i jak chcą stworzyć zespół, którego muzyka zapadnie w pamięć każdemu, kto ją usłyszy. Rozmawia Dominika Wójcik.
Patronat Artyści24.pl - Jego książki przeniosą Was w zupełnie inny świat, którego nie znacie. Bohaterowie, choć zwykłe osoby, staną się nagle panami nie tylko własnego losu. Powieści o hazardzie narkotykach, z nutką kryminału. Rozmawia Dominika Wójcik.
Wywiad specjalnie dla Artyści24.pl - Poznański zespoł grający alternatywnego rocka. Jak sami o sobie mówią, mają do zaoferowania bogaty wachlarz muzyczny. W ich muzyce nie brakuje hardrockowej energii oraz nowoczesnej elektroniki, co daje harmoniczne i niebanalne kompozycje. Rozmawia Dominika Wójcik. 

Najnowsze muzyczne 'Galerie'

Krakowski zespół doom metalowy. W lipcu 1997 r. zespół Lacrima zarejestrował swoje pierwsze demo "The Prisoners Of Time". Dwa lata później(1999 r.) została nagrana płyta "The Time Of Knights Return", która została dobrze przyjęta przez krytyków i znawców gatunku.
Zespół ECHOE powstał w 2008 roku we Wrocławiu. Od tamtej pory zagrał kilkadziesiąt koncertów na terenie Polski (support The Flower Kings w Warszawie, support przed Dżem i TSA w Hali Orbita we Wrocławiu, koncert na Muzycznych ProgGnozach w Krakowie).
Zespół muzyczny z Warszawy, założony w 2003 roku. Łączy ciężkie punkowo-rockowe brzmienia z rapowanymi tekstami.
stat4u